Menu
Koncert Transu

Koncert Transu

Kwietniowy koncert Zespoł...

XIII Memoriał Edwarda Jancarza

XIII Memoriał Edwarda Jancarza

No to jedziemy, poniżej z...

Artrosis na żywo

Artrosis na żywo

 Duże instrumentariu...

Koncert Artrosis

Koncert Artrosis

Artrosis – polski zespół ...

DAS MOON w pełni

DAS MOON w pełni

Klub Muzyczny „Kwinto” w ...

DAS MOON ponownie w Międzyrzeczu!

DAS MOON ponownie w Międzyrzeczu!

Muzycy z nie zapomnianego...

Prev Next

emiedzyrzecz.pl | Strona Międzyrzecza - Artykuły filtrowane wg daty: kwiecień 2015

Jerzy Kozieras – wernisaż w MOK

Międzyrzecki Ośrodek Kultury oferuje kolejną wystawę plastyczną. W Galerii 30’wystawione są obrazy poznańskiego malarza Jerzego Kozierasa, który w ubiegłych latach bywał już w Międzyrzeczu na plenerach plastycznych.

Czytaj dalej...

25 kwietnia Dzień Świadomości Alienacji Rodzicielskiej

Mamy dziś 25 kwietnia, niewiele osób zdaje sobie sprawę iż został on ustanowiony dniem świadomości pewnego problemu który tak naprawdę nie powinien istnieć. Dziś mamy Dzień Świadomości Alienacji Rodzicielskiej komentarz wydaje się zbędny jedynie przytoczę słowa „Nie, nie wolno zabijać dzieci" wypowiedzine przez Stanisławę Leszczyńską w fabryce śmierci.

Czytaj dalej...

Rajski wypoczynek podczas Enea Tri Tour

  • Dział: Sport

Regeneracja na leżaku w cieniu palm, a w ręku orzeźwiający napój oraz bogate w węglowodany jedzenie – właśnie tak będzie wyglądać Miasteczko ITAKI, czyli popularna Strefa Finiszera, podczas całego tegorocznego Enea Tri Tour. Odpowiedni odpoczynek po wysiłku fizycznym to podstawa, dlatego odkrywamy szczegóły tego, co spotka każdego zawodnika po przekroczeniu linii mety.

Czytaj dalej...

Uwaga na oszustów !!!!!!

Podaje się za pracownika szpitala w Międzyrzeczu i prosi o datki na rzecz oddziału dziecięcego. Policjanci ustalili, że Prezes szpitala nic nie wie o takich działaniach i zaprzecza, aby była organizowana jakakolwiek zbiórka pieniędzy. Policjanci proszą o zgłaszanie się pokrzywdzonych.

Czytaj dalej...

Co za wieczór! uFly w Międzyrzeczu!

Supporty się dobiera tematycznie… W klimacie wspomnianym w zapowiedziach – Pink Floyd, Depeche Mode, U2, Muse.. – w przestrzeni, ogromnej, muzyki jako takiej… Chciałam pytać wykonawców, jak ją się robi?? Pewnie usłyszałabym kilka branżowych terminów… Mi by nic nie wyjaśniły, wolałam więc po prostu słuchać tej przestrzeni…

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS
Info for bonus Review William Hill here.

Polecane

Gminy

O nas

Znajdź nas