Menu
Koncert Transu

Koncert Transu

Kwietniowy koncert Zespoł...

XIII Memoriał Edwarda Jancarza

XIII Memoriał Edwarda Jancarza

No to jedziemy, poniżej z...

Artrosis na żywo

Artrosis na żywo

 Duże instrumentariu...

Koncert Artrosis

Koncert Artrosis

Artrosis – polski zespół ...

DAS MOON w pełni

DAS MOON w pełni

Klub Muzyczny „Kwinto” w ...

DAS MOON ponownie w Międzyrzeczu!

DAS MOON ponownie w Międzyrzeczu!

Muzycy z nie zapomnianego...

Prev Next

Targi Tour Salon

Targi Tour Salon

Już za nami 24 edycja Targów Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon w Poznaniu. Tym razem targi trwały trzy dni, a ich program był bardzo bogaty, pełen konferencji, seminariów, prezentacji, pokazów i konkursów.


Wydarzenie to zgromadziło dużą liczbę zarówno wystawców, jak i zwiedzających. Swoje stoisko zaprezentowała również gmina Międzyrzecz wraz z Międzyrzeckim Rejonem Umocnionym – Muzeum Fortyfikacji i Nietoperzy w Pniewie. Jednym z elementów promocji Ziemi Międzyrzeckiej, była prezentacja repliki ciężkiego karabinu maszynowego, która szczególnie przyciągała zaciekawionych turystów.

Jednym z ciekawszych wydarzeń był Festiwal Podróżniczy „Śladami Marzeń”, podczas którego można było wysłuchać pasjonujących prelekcji czy też zobaczyć ciekawe zdjęcia z podróży.

Niepowtarzalną okazją, podczas ostatniego dnia targów, była możliwość spotkania się z Martyną Wojciechowską. Już na długo przed przyjazdem naszej niesamowitej polskiej podróżniczki, do stanowiska, które miała zająć, ustawiła się kilkudziesięciometrowa kolejka fanów. Martyna chętnie rozdawała autografy, ale również pozowała do zdjęć. Kolejnym gościem stoiska National Geographic Traveler był Marcin Kydryński, a także wybitny polski polarnik Marek Kamiński.źródło: międzyrzecz,pl

Powrót na górę
Info for bonus Review William Hill here.

Polecane

Gminy

O nas

Znajdź nas