×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /emiedzyrzecz2/images/gallery/2014/policjaprzedszkole.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/gallery/2014/policjaprzedszkole
Menu
Koncert Transu

Koncert Transu

Kwietniowy koncert Zespoł...

XIII Memoriał Edwarda Jancarza

XIII Memoriał Edwarda Jancarza

No to jedziemy, poniżej z...

Artrosis na żywo

Artrosis na żywo

 Duże instrumentariu...

Koncert Artrosis

Koncert Artrosis

Artrosis – polski zespół ...

DAS MOON w pełni

DAS MOON w pełni

Klub Muzyczny „Kwinto” w ...

DAS MOON ponownie w Międzyrzeczu!

DAS MOON ponownie w Międzyrzeczu!

Muzycy z nie zapomnianego...

Prev Next

Policjanci odwiedzili dzieci przed świętami

  • Napisane przez  Justyna Łętowska
  • Komentarze:DISQUS_COMMENTS
foto: Międzyrzecka Policja foto: Międzyrzecka Policja

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego międzyrzeckiej jednostki Policji odwiedzili dzieci ze szkoły podstawowej w Trzebiszewie. Mówili o bezpiecznych zachowaniach podczas zabaw i poruszania się po drogach.

Okres świąteczny to czas szczególny. Wszystkie dzieci czekają na święta, wcześniej wigilię i prezenty. Jest to jednak czas, kiedy często rodzice są zabiegani, mamy są zajęte w kuchni, ojcowie dekorują domy i sprzątają posesje, dzieci mają przerwę świąteczną i pozostają w domach. Często nudzą się i szukając dla siebie zajęcia przychodzą im do głowy niebezpieczne zabawy, czy to przy akwenach wodnych, na ulicach, czy placach budowy.

Policjanci z międzyrzeckiej jednostki Policji, jak co roku odwiedzają w tym okresie najmłodsze dzieci i przypominają im o zasadach bezpiecznych zachowań. W czwartek 18 grudnia 2014 roku policjanci odwiedzili dzieci ze Szkoły Podstawowej w Trzebiszewie. Tam najpierw przeprowadzili pogadankę, mówiąc o ich bezpieczeństwie a później wręczyli wszystkim słuchaczom drobne upominki, oczywiście związane z bezpieczeństwem.

Były to czapki z wszytym elementem odblaskowym oraz szelki odblaskowe, które znacznie poprawiają widoczność dzieci na drodze. Upominki przygotowano w związku z ogólnopolską kampanią „KIERUJ SIĘ ROZSĄDKIEM", w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi unii europejskiej

źródło: Międzyrzecka Policja

{gallery}2014/policjaprzedszkole{/gallery}

Powrót na górę
Info for bonus Review William Hill here.

Polecane

Gminy

O nas

Znajdź nas