Menu
Koncert Transu

Koncert Transu

Kwietniowy koncert Zespoł...

XIII Memoriał Edwarda Jancarza

XIII Memoriał Edwarda Jancarza

No to jedziemy, poniżej z...

Artrosis na żywo

Artrosis na żywo

 Duże instrumentariu...

Koncert Artrosis

Koncert Artrosis

Artrosis – polski zespół ...

DAS MOON w pełni

DAS MOON w pełni

Klub Muzyczny „Kwinto” w ...

DAS MOON ponownie w Międzyrzeczu!

DAS MOON ponownie w Międzyrzeczu!

Muzycy z nie zapomnianego...

Prev Next

Międzyrzecka Policja ostrzega - Uwaga na drogach

  • Napisane przez  Justyna Łętowska
  • Komentarze:DISQUS_COMMENTS
Międzyrzecka Policja ostrzega - Uwaga na drogach

Okres przedświąteczny to czas bardzo trudny dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Z uwagi na wzmożony ruch na terenie miast, śliskie nawierzchnie, słabą widoczność i różnego rodzaju opady atmosferyczne każdy z kierowców powinien zachować szczególne środki ostrożności.

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia a co za tym idzie, większość mieszkańców robi jeszcze ostatnie zakupy. W pobliżu większych sklepów bardzo trudno jest znaleźć wolne miejsce do zaparkowania. Do tego dochodzi pośpiech oraz trudne warunki atmosferyczne- opady deszczu i zaparowane szyby.

W okresie tym policjanci odnotowują znacznie większą liczbę kolizji drogowych. Należy pamiętać, że jezdnie są śliskie a droga hamowania pojazdu znacznie się wydłuża. Do tego dochodzi ograniczona widoczność i szybko zapadający zmrok. Każdy z kierowców powinien jeździć ostrożniej, zwiększyć odległość od poprzedzającego pojazdu oraz zmniejszyć prędkość i ostrożnie używać pedału gazu i hamulca.

Okres przedświąteczny to także czas zwiększonej aktywności policjantów na terenach miejscowości, w rejonach marketów i targowisk. Policjanci przez ten okres szczególnie będą przyglądali się łamaniu przepisów drogowych na terenach miast.

źródło: Międzyrzecka Policja

Powrót na górę
Info for bonus Review William Hill here.

Polecane

Gminy

O nas

Znajdź nas